Про нас

Знайте кращого українського виробника
поліпропіленової упаковки в обличчя!

 


Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажі різних видів упаковок з полімерних плівок:

 упаковки для квітів та подарунків (прозора, з малюнками),

упаковка для харчових продуктів,

упаковка для промислових виробів.

Крім того, ми пропонує великий вибір іншої супутньої флористичної продукції (декоративна стрічка, крепований папір, сітка для квітів та інше).

ТОВ НПФ «Рута» - це команда фахівців з величезним потенціалом, успішною стратегією діяльності та широким асортиментом якісної поліпропіленової продукції.

Поліпропіленова плівка та інша продукція виготовляється фірмою «Рута» на кращому обладнанні: імпортних високоточних флексографічних машинах HOLWEG, використовуються перевірені фарби багатьох іноземних виробників. Добре організована розробка дизайну. Клієнт може замовити продукцію з наявними варіантами малюнків і забарвлень, або запропонувати свої. Кваліфіковані спеціалісти розробляють дизайн, враховуючи всі побажання.

Поліпропіленова плівка чи будь-який інший товар виготовляється в стислі терміни (3-5 днів), з дотриманням усіх правил виробництва. В разі виникнення дефектів, фірма здійснює заміну продукції. 

На продукцію розроблено технічні умови, зареєстровані в Держстандарті України, отримано дозвіл МОЗ України на використання продукції при упаковці квітів, харчових продуктів і промислових товарів.

Виробництво упаковки компанією «Рута» включає в себе повний спектр послуг - починаючи від розробки дизайну до поставки готової продукції з митним оформленням EХW, FCA, CPT автотранспортом, ж.д. контейнером, літаком. Доставка продукції по Україні здійснюється за допомогою послуг транспортних перевізників «Делівері», «Нова пошта».

Подукція користується популярністю у споживачів України та закордоном. Зокрема, фірма реалізує товар на ринки Росії та Казахстану.

Постійно діє система знижок залежно від об’ємів замовлення та від їх періодичності. Передбачений індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Отож, не зволікайте, а купуйте поліпропіленову плівку відмінної якості у перевіреного виробника в Україні! На Вас чекають максимально вигідні умови співпраці!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

Знайте кращого українського виробникаполіпропіленової упаковки в обличчя!   Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажі різних видів упаковок з полімерних плівок: ❁ упаковки для квітів та подарунків (прозора, з малюнками), ❁ упаковка для харчових продуктів, ❁ упаковка для промислових…
 
 
 

Сайт

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create