Поліпропіленова плівка для квітів, яку флористи вже давно взяли на озброєння!

Ви займаєтесь виготовленням букетів або ж роздрібним продажем упаковочних товарів? Потрібна якісна поліпропіленова продукція для квітів оптом? Ми готові запропонувати Вам поліпропіленову плівку від українського виробника ООО НПФ «Рута».

Популярність плівки з поліпропілену на ринку обумовлена широкою наявністю сировинної бази для виробництва, екологічністю, високою міцністю, елестичністю, естетичним виглядом, а головне - низькою вартістю. Тому її попит завжди стабільно високий на ринку. 

Якість, яка виправдає себе!

Наша плівка для упаковки квітів допоможе ідеально виділити кольорову гамму букета, зробити його пишним, яскравим та контрастним, а нанесений малюнок на плівці додасть оригінальності. А це Вам на руку, адже Ваші покупці будуть знову і знову здійснювати покупку саме у Вас.

В асортимент готової продукції входить широкий модельний ряд квіткової плівки, а зокрема: плівка прозора, плівка прозора з малюнком, плівка тонована матова, плівка тонована особлива, а також металізована плівка. Каталог товарів постійно оновлюється, тому не забувайте слідкувати за новинками в упаковочній продукції від виробника «Рута».

Наше сучасне високотехнологічне обладнання дає можливість виконувати замовлення на пакувальну плівку різної щільності та різних розмірів полотна. При бажанні плівка може бути порізана листами. Найбільш ходовий розмір — 70х100 см.

Звертайтесь напряму до наших працівників! Наші менеджери завжди Вам підберуть найоптимальніший варіант готової плівки, або ж дизайнер розробить для Вас новий макет узору і технічні характеристики плівки для виробництва.

За довгий період роботи на ринку пакувальної продукції ми налагодили стійкі партнерські відносини як з новими, так і з постійними оптовими клієнтами.

Поліпропіленову плівку для упаковки квітів можна купити прямо зі складу в Києві. Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями «Делівері» та «Нова Пошта». Встановлюємо максимально вигідні ціни для своїх замовників, а також діють знижки в індивідуальному порядку.

І що важливо... Співпраця без посередників завжди обійдеться Вам дешевше. Тому робіть свій вибір на користь наших товарів вже сьогодні!