Полімерні пакувальні матеріали — красивий вигляд для будь-якого подарунку

Полімерні пакувальні матеріали використовуються для створення прозорих плівок для упаковки квітів, плівок з малюнками різних кольорів для упаковки різноманітних продуктів, новорічних подарунків, фасовочних пакетів тощо.

Полімер, матеріал, з якого виготовляють такі упаковки, - це сполуки штучних та природних молекул, які з'єднані між собою в координаційними зв'язками в довгі лінії або розгалужені ланцюги. Термін “полімерія” почали застосовувати ще у 1833 році завдяки вченому І Берцеліусу. Він запропонував так позначати особливий вид ізомерії, при якому речовини з однаковим складом відрізняються молекулярною масою.

Чому саме полімерні пакувальні матеріали користуються великою популярністю?

Полімери здебільшого аморфні речовини. Довгі ланцюжки та велика молекулярна маса не дозволяють полімерам переходити в рідкий стан. Вони дуже пластичні та можуть приймати будь-яку форму. Еластичність, міцність в широкому діапазоні температур, вологостійкість, хімічна інертність — всі ці фізико-хімічні характеристики полімерів зумовили їхню популярність у багатьох галузях виробництва. Плівка для квітів, виготовлена з такого матеріалу, дозволить захистити квіти і під час великої спеки, і під час сильних морозів. А ще Полімери піддаються дизайну. Упаковку для новорічних подарунків з такого матеріалу можна зробити не лише кольоровою, а й додати різноманітні малюнки. А підприємства та фірми зможуть розробити пакети з власним логотипом з полімерних матеріалів.

Великою перевагою полімерної плівки над іншими матеріалами для виробництва пакувальних плівок є те, що вона є порівняно не високої вартості, а також має відносно просту технологію виготовлення та застосування в пакувальній техніці.

Полімерні пакувальні матеріали бувають різними. Їхні властивості залежать від виду полімерів, з якого виготовляють плівку. Одні можуть мати більшу міцність при розтягу і стиску, морозостійкість, прозорість, інші стійкість до проникнення газів та рідин, блиск, треті мають добрі механічні характеристики та термальні показники.

Такі матеріали мають ряд переваг над жорсткими таропакувальними виробами. Однією з найважливіших характеристик таких плівок є їх здатність поєднуватися одна з одною різними способами. Вони можуть бути зварені при нагріванні, механічно скраплені або зшиті, склеєні, сполучені ультразвуком або високочастотним зварюванням. Більшість з цих способів дають можливість зробити чудову упаковку для подарунка безпосередньо у магазині без затрати зайвих зусиль. Також така плівка є популярною й через те, що вона має хороші експлуатаційні властивості. Вона можу служити протягом довгого часу та не втрачати колір і фізико-хімічні властивості. Гнучкі плівки дозволяють виготовляти компактну і ергономічну упаковку.

Якщо ви хочете створити красиву упаковку для подарунка, яка б служила довго і водночас лишалася б міцною, то замовити полімерні пакувальні матеріали — це те, що вам потрібно. Зробити це можна на сайті компанії ТОВ Рута.