Чому варто вибрати рукав для запікання?

Запечені страви - одні з найбільш ароматних і смачних. До того ж, цей вид приготування більш корисний, ніж жарка. Запікати можна різні продукти. Найбільш цінні за смаковими якостями - це м'ясо, риба, овочі. Щоб приготувати страви з цих продуктів максимально смачно і якісно, треба врахувати не тільки рецептуру, час приготування, але і матеріал, в якому проходить процес запікання. Одним із кращих варіантів для цього - плівка для запікання. У чому її переваги?

Сама плівка виготовлена з прозорого термостійкого поліетилену, який здатний витримати температуру до +200 за Цельсієм. Зазвичай, плівка для запікання буває в формі рукава, куди кладуть напівфабрикат і з обох сторін спеціальними хомутами щільно закривають його. Це робиться для того, щоб страва готувалася у власному соку, який не витікає. У результаті, вона зберігає свій натуральний смак і аромат, більш соковита і рівномірно пропечена.

Довжина рукава може бути різна, залежно від вибору того, хто готує страву. Перед тим, як покласти страву в рукав, слід його обробити спеціями. До речі, необов'язково додавати жир, так як страва і без того буде соковитою, оскільки готується у власному соку. Також слід зробити кілька проколів на рукаві, щоб зайвий пар трохи виходив назовні. Якщо цього не зробити, рукав може надутися, як повітряна куля, що в кінцевому підсумку може призвести до його розриву і, відповідно, витікання жиру і соку на дечку. У підсумку, втрачається ефект приготування в рукаві, страва почне пригорати, дечку треба буде чистити.

У чому ж переваги запікання страви в рукаві:
- приготована страва в рукаві дієтичніша, ніж у відкритому вигляді, так як процес приготування відбувається фактично на пару. Цьому сприяє герметична упаковка;
- вишуканий смак - так як процес приготування відбувається у власному соку, аромат зберігається всередині рукава, що створює особливий смак страви;
- відсутність можливого пригорання. Рукав не прилипає до дечки;
- страва в рукаві готується швидше, пропікається рівномірно;
- після запікання не потрібно буде чистити дечку від жиру, пригорілих останків;
- низький вміст жирів страви, що дає менше калорій.

Тому, якщо ви хочете приготувати смачну і корисну страву в духовці, рекомендуємо купити рукав для запікання. Переконайтеся, що запечене м'ясо, риба або овочі, приготовані цим способом, дуже смачні, ніжні і соковиті. Такі страви менш калорійні, тому і більш корисні. Із рукавом ви позбавлені додаткових клопотів з чищенням дечки.