Красива фольга для квітів – запорука оригінального букета

Компанія «Рута» пропонує виготовлення пакувальних матеріалів для букетів та подарунків. Ознайомитися з асортиментом ви можете на сайті.

Квіти споконвіку вважалися одним із найкращих невербальних способів передати почуття, адже вони вміють розмовляти. Ви, мабуть, здивовані, але так і є насправді. Давайте розглянемо це на декількох видах квіток.

Гвоздика. У всіх склався стереотип, що ця квітка – символ Дня Перемоги. Але ні. Червона гвоздика розповість про замилування, біла – про щиру любов та ніжність, рожева – буде нагадувати вам про себе ще довго.

То який букет обрати, щоб натякнути своїй обраниці про свої почуття?

Букет із герберами – це загадка, своєрідне кокетство. Ці яскраві та життєрадісні квіти змусять будь-кого посміхнутися і принесуть тільки позитивні емоції.

Композиція із гортензіями означає «Ваш назавжди». Такі квіти говорять дамі, що кавалер закоханий у неї до нестями та схиляється перед її красою та чарами. Білосніжні і ніжно-рожеві гортензії скажуть про ніжну і зворушливу любов.

Лілія – це символ непорочності, чистоти та щирості. Такий букет дуже часто обирає наречений, аби показати всю красу своєї обраниці.

Найголовніша у цьому квітнику – троянда – символ великого та шаленого кохання. Але і тут потрібно не помилитися із колірною гамою. Червоні та бордові трояндові бутони передають пристрасть, палке почуття закоханості. Якщо ваша обраниця – елегантна та вишукана леді, то їй підійдуть рожеві троянди. Жовті символізують турботу, початок нового. Білі троянди – це знак щирої, чистої любові.

Створюючи подарунок своїй коханій, не забувайте, що важливе й оформлення. Найчастіше саме фольга для букета стає родзинкою усієї композиції.

Для цього вам підійдуть найрізноманітніші види пакувальної плівки – прозора, з малюнком, кольорова, тонована матова, металізована тощо. Будь-яку із них ви можете замовити у нас.

Компанія «Рута» надає широкий асортимент пакувальних матеріалів та супутньої флористичної продукції. Також ми здійснюємо виготовлення подарункових пакетів. Ми працюємо тільки на якісному обладнанні: імпортних високоточних флексографічних машинах HOLWEG, використовуються перевірені фарби багатьох іноземних виробників. Здійснюємо виготовлення упаковки на замовлення, враховуючи всі ваші побажання, і виконуємо все у стислі терміни (3–5 днів). Постійно діє система знижок залежно від об’ємів замовлення та від їхньої періодичності.