Особливості плівки БОПЕТ металізованої

Плівка БОПЕТ характеризується високою міцністю та стійкістю до температур. Вона набагато тонша ніж плівка ОПЕТ та має більший рівень супротиву до проколів. Оскільки БОПЕТ виготовляються на високошвидкісних лініях, розходження товщини у них значно менше. Складно виділити хоча б один параметр, за яким плівка ОПЕТ переважала б. На сьогоднішній день БОПЕТ практично повністю витіснила ОПЕТ плівку.

Плівка БОПЕТ поділяється на підвиди:
- прозора;
- металізована з коронною або хімічною активацією поверхні;
- плівка з твіст ефектом.

Розглянемо особливості металізованого підвиду. Така плівка з коронною обробкою поверхні володіє наступними якостями: високі бар'єрні якості стосовно кисню та водяної пари. Прекрасні оптичні та фізичні властивості. БОПЕТ з хімічною обробкою поверхні також має високі бар'єрні властивості та блиск.

На сьогодні таку плівку найчастіше використовують в сфері пакування: з неї виготовляють гнучку упаковку та етикетки. Комбіновані матеріали металізованої БОПЕТ плівки захищають продукт від окиснення і втрати аромату. Завдяки цьому збільшується термін придатності продукту. Хорошим прикладом є упаковка кави та пакетики-саше для напівфабрикатів. Вона також призначена для гнучкої упаковки під майонез, кетчуп, сипучі товари побутової хімії, молоко, спеції, кондитерські вироби пельмені та інше.

Також плівку використовують в сфері поліграфії: здійснюють покриття паперу. Це можуть бути макети карт, захисне покриття бейджів, захист важливих документів, підкладка для тонкого наждачного паперу, плівка для зберігання журналів та коміксів, яка захищає від впливу вологи, низьких та високих температур. Металізована плівка чудово підходить для створення відбиваючого декоративного покриття на книгах, футболках та інших паперових чи текстильних виробах.

Це також чудовий ізоляційний матеріал. Використовується для електроізоляції, захисту будинків від теплового випромінювання, рятувальних жилетів, для повітронепроникної прокладки, пожежного обмундирування.

З БОПЕТ виготовляють сонцезахисні штори, вітрила для човнів та дельтапланів, покриття сонячних батарей, сонячних печей та плит.

Виробництво упаковочних матеріалів здійснює ТОВ «Рута». Пропонуємо вигідні умови для оптових покупців, залежно від об'ємів та періодичності замовлень надаємо знижки. Доставимо по Україні "Новою Поштою" або "Делівері". Надаємо гарантії та у разі виявлення дефектів обміняємо продукт. Пропонуємо не тільки виготовлення плівки, а й розробку дизайну. Для більш детальної інформації завітайте на сайт компанії.