Плівка для пакування насіння – легко і доступно!

Що є основою для правильного зберігання різного роду продуктів харчування? Правильно, герметична, надійна та виготовлена з нешкідливих матеріалів упаковка, зокрема, харчова плівка. 

Загальновідомо, що саме від виду пакування залежить, наскільки довго буде зберігатися той чи той продукт. Адже саме упаковка захищає продукт від висихання, доступу повітря, яке підтримує біохімічні процеси та значно пришвидшує псування.

Так, звісно, упаковка має відповідати надвисоким вимогам. Важливим є той момент, що упаковка повинна привертати увагу потенційних покупців, але є й низка інших вимог, як-от захист від зовнішніх подразників, збереження товару протягом гарантійного терміну.

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати різні пакувальні матеріали, а саме:
плівка для пакування насіння;
– упаковка для заморожених напівфабрикатів;
– упаковка для спецій та приправ;
– упаковка для макароних виробів;
– упаковка для тістечок.
Всі ці товари виготовлені кваліфікованими спеціалістами із дотриманням усіх встановлених норм виробництва.

Основні вимоги до пакувального матеріалу для харчових продуктів:
– захист від підвищеної вологості та прямих сонячних променів, збереження свіжості товару;
– унікальне представлення товарів кожного виробника;
– організація зручного та компактного складування та перевезення товарів.

Наше підприємство виготовляє різноманітні пакувальні матеріали для автоматичних, ручних та напівавтоматичних ліній виробництва. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, зважаючи на його виробничі потреби і фінансові можливості. Наші пакувальні пакети завжди мають позитивні відгуки від виробників різноманітних товарів, оскільки ми вже встигли зарекомендувати себе як одна з найкращих компаній з виробництва пакувальних виробів не тільки для їжі, але й для квітів.

Виробництво упаковочних матеріалів здійснює ТОВ «Рута». Пропонуємо вигідні умови для оптових покупців, залежно від об'ємів та періодичності замовлень надаємо знижки. Доставимо по Україні за допомогою таких транспортних перевізників, як "Нова Пошта" або "Делівері". Надаємо гарантії та у разі виявлення дефектів обміняємо продукт. Пропонуємо не тільки виготовлення плівки, а й розробку дизайну. Для отримання детальнішої інформації завітайте на сайт компанії.

Ми радо допоможемо вам, чекаємо на ваші заявки!