Крепований і гофрований папір – їхні особливості та відмінності

Зазвичай більшість з нас звикла ототожнювати такі поняття, як крепований і гофрований папір, проте це зовсім не так. Гофрований папір є грубшим та має виділені складки, тимчасом як крепований папір містить багато дрібних складочок та є тоншим. Проте технологія отримання паперу є доволі схожою, оскільки створюється за допомогою штучних складок методом багаторазового згинання аркуша. 

Саме за розміром гофри і здійснюють поділ паперу на крепований і гофрований.

З гофрованого паперу виготовляють картон з метою захистити надзвичайно крихкі речі – наприклад, вироби зі скла, побутову техніку. Він є чудовою альтернативою повітряно-бульбашковій пакувальній плівці. Саме завдяки цим складочкам створюється так званий «ефект подушки», який дозволяє зберегти вироби у цілісному вигляді. Також його використовують для створення букетів, гірлянд, реклами та ін. Існує велика кількість видів гофрованого паперу, які значно відрізняються за товщиною, ціною та фактурою.

Крепований папір, як вже відомо, є більш тонким та гнучким, що дає можливість використовувати його для оформлення різноманітних вітрин, створення декорацій, букетів. Він має величезну палітру кольорів, що надзвичайно важливо для декорування. Такий папір є екологічно чистим та безпечним, оскільки повністю розкладається у ґрунті та не забруднює навколишнє середовище.

Обидва види паперу набули широкої популярності, оскільки будь-які вироби із них мають свою сферу застосування. Основними їхніми перевагами є те, що вони є надзвичайно якісними та мають невисоку вартість, а також зберігають колір протягом тривалого періоду. Також ці види паперу можуть бути виготовлені із переробленого паперу, що досить економно. Щільність також відіграє важливу роль, оскільки саме завдяки їй під час транспортування та зберігання папір не псується.

Постачання цього паперу здійснюють  двома способами. У рулонах папір займає значно більше місця, що не вигідно для зберігання та транспортування. Листовий спосіб забезпечує більш зручне зберігання, оскільки так втрачається значно менше місця.

Крепований і гофрований папір ви маєте можливість придбати у нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Крім цього, ви можете обрати різноманітні пакувальні матеріали для подарунків, квітів, харчових і промислових товарів. У нас доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо ви не змогли обрати із наявних товарів на нашому сайті, у вас є можливість зробити індивідуальне замовлення, і ми виконаємо його із врахуванням ваших побажань у стислий термін – до 5 днів. Працюємо по всій Україні, доставка здійснюється транспортними компаніями «Делівері» та «Нова Пошта». Звертайтеся, будемо раді з вами співпрацювати.