Плівка для фасування круп: особливості та призначення

На сьогодні існує величезне різноманіття пакувальних матеріалів для бакалійних виробів (до них належать крупи, цукор, макаронні вироби та ін.). За допомогою плівки для харчових продуктів можна забезпечити герметичність зберігання продукту, а також захистити від різноманітних факторів зовнішнього впливу. Також, якщо упаковка є якісною, під час транспортування продукції Ви зможете не турбуватися, що вона може пошкодитись.

Наші пакувальні матеріали мають такі властивості:

• високий рівень стійкості до різноманітних механічних пошкоджень;
• безпечність;
• можливість розміщення будь-якої інформації.

Відмінні експлуатаційні характеристики та можливість розміщення будь-якої інформації та зображень зробили пакувальні матеріали досить потужним елементом рекламної компанії, оскільки дуже часто на упаковці можна побачити логотип компанії та опис продукції, яка зберігається в ній. Таким сучасним методом можна представити бренд компанії, а додаткова інформація є надзвичайно потрібною та зручною для споживачів, адже можна ознайомитися зі складом продукту.

Будь-яка продукція потребує оригінального та якісного пакування, тому упаковка із Вашим логотипом дозволить виділити Вашу продукцію з-поміж іншої. Для того щоб упаковка була міцною, якісною та зручною, варто замовляти її виготовлення тільки у спеціалізованих компаніях.

Наша компанія здійснює виготовлення упаковки під замовлення. Ми проводимо повний комплекс робіт, зокрема:

• розробка дизайну та підготовка макету;
• нанесення якісного зображення з використанням флексографічного принтера.

Представлені пакувальні матеріали можна використовувати в автоматизованих, напіавтоматизованих та ручних лініях виробництва.

Ми здійснюємо виготовлення пакувальних матеріалів у досить стислі терміни, також дотримуємося встановлених правил виробництва. Якщо були виявлено дефекти, ми виконаємо заміну. У нас можна замовити плівку для круп, хлібобулочних виробів, тістечок, насіння  та ін.

Плівка для фасування круп та інших продуктів в широкому асортименті представлена в каталозі компанії  «Рута». Для виготовлення ми використовуємо тільки якісні матеріали. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які дотримуються всіх встановлених норм та вимог. Гарантуємо швидке виготовлення та доставку замовлень. Забезпечимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для оптових клієнтів залежно від обсягу замовлення надаємо знижки. Працюємо по всій території України, здійснюємо доставку такими транспортними компаніями, як «Нова Пошта», «Делівері».

Будемо раді нашій співпраці!