Технологія виробництва та переваги крафтового паперу

"Крафт" в перекладі з німецької мови означає "сила". Крафтовий папір повністю оправдує свою назву, адже характеризується надійністю та міцністю. Папір виробляється спеціальним способом з деревини та на відмінно справляється з функціями пакування. Крафтовий папір купити - оптимальне рішення для виробництва будь-якого продукту.

Історична довідка.

Виготовлення крафтового паперу - давно відома технологія, яка була розроблена ще в далекому 1852 році в США. Проте широко використовуватись папір став лише майже через століття.  Саме в середині 20 століття папір почали активно застосовувати для обгортання різної продукції і виготовлення пакувальної тари. З такою ціллю застосовується цей папір і сьогодні.

Технологія виробництва.

Крафтовий папір виготовляється з довгих волокон деревини і саме це надає йому найбільшу перевагу - високу міцність. Процес виготовлення  проходить наступним чином: підготовану сировину варять у спеціальному розчині з солей натрію і каустичної соди. Під час цього можуть додаватись різні полімерні матеріали аби надати продукту водовідштовхувальних властивостей. Наступний етап починається тоді, коли целюлозна маса стає м’якою і полягає у її прокатці і сушці за допомогою спеціальних автоматів.

Великою перевагою виробництва крафтового паперу є те, що для його виготовлення можуть використовуватись відходи від лісопильної та лісозаготівельної промисловості, а також вторинна сировина. Сам розчин, в якому варять целюлозу також може використовуватись неодноразово. Всі фактори впливають на кінцеву вартість продукту, роблячи її доступною та оптимальною.

Крафтовий папір є екологічно чистим, адже розкладається в природі всього за декілька років, а також може повторно використовуватись у виробництві.

Переваги крафтового паперу.

Крафтовий папір володіє наступними позитивними характеристиками:

1. Екологічність, завдяки швидкому розкладанню та можливості повторного використання.

2. Міцність, що забезпечується високим рівнем щільності.

3. Повітропроникність, що надає можливість використовувати крафт-папір для пакування харчових інгредієнтів і букетів. Матеріал довго зберігає презентабельний вигляд кольорів.

4. Легкість друку.

Отримати якісний крафтовий папір Ви можете, оформивши замовлення в компанії "Рута". Ви можете замовити продукцію з наявними варіантами малюнків і забарвлень, або запропонувати свої. Кваліфіковані спеціалісти розробляють дизайн, враховуючи всі побажання клієнта. Замовлення виготовляється в найкоротші терміни (3- 5 днів) з дотриманням всіх правил виробництва.