Де можна застосувати атласні стрічки?

Серед матеріалів, які використовуються майстрами швейної справи для створення ексклюзивних робіт, особливою популярністю користуються стрічки для рукоділля. Це пояснюється особливостями сировини, широкою лінійкою готових товарів, необмеженою сферою застосування. Контрастний або відтіняючий кант додасть неповторний акцент святковому одягу, білизні, стане родзинкою при декоруванні інтер'єрів, створенні оригінальної упаковки або аксесуарів.

Атласні стрічки підходять для використання в самих різних випадках, якщо розглядати їх як певну самодостатню річ, а не доповнення або прикрасу основної. Атласні стрічки купити недорого і дуже легко використовувати.

Використання стрічок допомагає створювати сучасні творчі напрямки. Особливою популярністю користується японська техніка створення декоративних квітів. Такими прикрасами доповнюють одяг, предмети інтер’єру, вироби для волосся. Навіть звичайнісінька блузка або шапочка, прикрашена квітами з атласних стрічок, стає справжнім витвором мистецтва.

Характеристика стрічок:

  • краса: обумовлена дзеркальним блиском, насиченими кольорами, різними декоративними включеннями;
  • міцність на розрив: досягається за рахунок застосування якісної сировини і щільної структури;
  • стійкість до негативних проявів середовища: тканина не вигорає, зберігаючи первісну яскравість після багаторазового прання і прасування;
  • багатий асортимент: легко зробити вибір по довжині, ширині, відтінкам, рівню гладкості;
  • доступна ціна: синтетичні тканини коштують дешевше натуральних.

Всі атласні стрічки мають властивість розточуватись на краях. Цього можна уникнути і невеликі секрети по роботі зі стрічками знають всі досвідчені рукодільниці. Обрізати атласну стрічку варто тільки гострими ножицями, тоді краї будуть рівними і красивими. Далі слід трохи припекти край, за допомогою полум'я свічки або запальнички, стежачи за тим, щоб стрічка не загорілася, а тільки зафіксувати зріз. Також є варіант, коли край стрічки просто підгинається і підшивається ниткою з голкою або на швейній машинці.

Атласними стрічками перев’язують короба з подарунками. Їх вкладають в комплекти на виписку для новонароджених. Ними прикрашають весільні автомобілі, столи, портьєри. Вироби чорного кольору замовляють фірми, що надають ритуальні послуги. Державна атрибутика, декор банкетного залу, красива картина з морем квітів і маленька коробочка з сюрпризом, перев’язана красивою стрічкою – для цих та інших цілей використовують простий універсальний предмет текстилю, що прийшов з глибини століть.

ТОВ Рута пропонує придбати стрічки за дуже достуними цінами. Постійно діє система знижок залежно від об’ємів замовлення та від їх періодичності. Передбачений індивідуальний підхід до кожного клієнта.