Плівка поліпропіленова - ваш вдалий вихід!

Багато покупців навіть не замислюються про матеріали, в які упаковується продукт, про їх властивості та інші параметри. Проте виробники, особливо продуктів харчування, зобов'язані знати такі тонкощі. Спеціально для тих виробників, які хочуть знати більше про надійні пакувальні матеріали, сьогодні будемо говорити про попропіленову плівку. 

Що таке поліпропіленова плівка? 

Поліпропіленова плівка - гнучкий полімерний матеріал. Він виготовлений з пластмасового матеріалу - пропілену, що є одним з найбільш легких і дешевих полімерів. Поліпропіленові плівки бувають орієнтовані (OPP / ОПП) або двоосно орієнтовані (BOPP / БОПП). Останні більш міцні, ніж звичайний поліпропілен, оскільки мають іншу молекулярну структуру (орієнтовану).

Поліпропіленова плівка - на межі універсальності

Поліпропілен - надійний, практичний і дешевий матеріал. Він відомий на ринку пакувальних матеріалів вже не один десяток років. Кожен з нас неодноразово користувався матеріалами для упаковки, виготовленими з нього. Але не всі здогадуються, чому сьогодні поліпропіленова плівка, виробництво якої збільшується з кожним роком, настільки відома.

Справа в тому, що поліпропіленова плівка - досить універсальний матеріал для упаковки. Він екологічно чистий, зручний, і досить недорогий. Поліпропіленова плівка використовується для виробництва пакетів, скотча, стреп стрічок, мішків і багато чого іншого. Поліпропіленова плівка є твердішою за плівку з м'якого поліетилену і відрізняється підвищеним блиском. Поліпропіленова плівка не має запаху і смаку, не токсична. Вона добре зварюється на спеціальному обладнанні. Плівка має значну міцність на розрив в поздовжньому і поперечному напрямку - в середньому 375 та 300 кг/см2 (35 і 29 Мн/м2) відповідно.

Поліпропіленова плівка дуже стійка до впливу жирів. Поліпропіленова плівка є кращим захисним матеріалом, ніж багато марок целофану. Її вологостійкість, наприклад, набагато вища. І це далеко не весь перелік переваг, які має поліпропіленова плівка. У двох словах, цей вид пакувального матеріалу можна назвати найнадійнішою упаковкою. І в цьому факті переконалася вже не одна сотня компаній!

Поліпропіленова плівка і сфера її застосування

Пакувальні матеріали з поліпропілену знайшли застосування в багатьох областях діяльності людини. Все завдяки їх унікальним характеристикам. Найчастіше поліпропіленова плівка застосовується в харчовій промисловості, виробництві будматеріалів, хімічній галузі. Багаторічний досвід використання цього виду пакувального матеріалу є гарним доказом популярності поліпропіленової плівки сьогодні.

Чому варто купувати поліпропіленову плівку?

Упаковка з поліетиленової та поліпропіленової плівки - найвигідніша тара для будь-яких товарів. Багато виробників усього світу оцінили її дешевизну і простоту застосування. Друк на пакетах і плівці, а також індивідуальний підхід дозволяють домогтися ексклюзивності упаковки або пакета. Про переваги використання поліпропіленової плівки можна говорити довго. Але ліміти статті цього не дозволяють. Тому, на останок скажемо одне - якщо ви шукаєте надійну упаковку для власної продукції, тоді купуйте поліпропіленову плівку. Шукаєте надійного партнера, який виготовляє її - звертайтеся до команди професіоналів компанії Рута!

Детальніше про компанію дивіться тут!