Папір крепований

 
В данній рубриці пропонуємо купити крепований папір у компанії Рута. Такий папір є достатньо гнучким та тонким. Його можна використовувати для оформлення різних вітрин, формування букетів та декорацій.Наявна величезна палітра кольорів, це особливо важливо для красивого оформлення.Папір виготовлений із якісних та екологічних матеріалів, повністю розкладається у ґрунті.Що стосується сфери застосування даної продукції, то вона може з однаковим успіхом використовуватися не тільки для створення різних видів декору або  упаковки подарунків, але й, наприклад, для виготовлення саморобних святкових костюмів для дітей, оскільки папір відмінно розтягується і добре вбирає клей. У деяких випадках йоготакож обробляють за допомогою особливих пристроїв, використання яких дозволяє домогтися появи на поверхні полотна неглибоких поперечних складок.
 
 
 
 
 
 
 
  • 1
  • 2
 
У випадку виявлення будь-яких дефектів, обов’язково виконаємо заміну. Доставку виконуємо будь-якими зручними перевізниками. Працюємо по всій Україні.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

Знайте кращого українського виробникаполіпропіленової упаковки в обличчя!   Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажі різних видів упаковок з полімерних плівок: ❁ упаковки для квітів та подарунків (прозора, з малюнками), ❁ упаковка для харчових продуктів, ❁ упаковка для промислових…
 
 
 

Сайт

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create