Плівка поліпропіленова

 
В данній рубриці представлена поліпропіленова плівка оптом. В наявності коекструдована та моно плівка. Коекструдована плівка - прозора з термозварювальним шаром з двох сторін, активована з одного боку для нанесення флектопечаті. Товщина плівки - 20-40мікрон, ширина від 300 до1200мм. Підходить для пакування харчових продуктів, промислових виробів та інших товарів, для пакування яких потрібно застосування зварного єврошва. Моно-плівка - високопрозора з підвищеним блиском, без термозварювальних шарів, активована з одного боку для нанесення флексодруку. Товщина плівки - 25-40 мікрон, ширина - 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 мм. (Можливі інші розміри на замовлення). Підходить для пакування різноманітних виробів, якщо при виготовлення пакетів не потрібно застосування зварного єврошва. Перевагами такого типу пакування є висока термостійкість, гнучкість, міцність.
 
 
 
Оформляйте замовлення безпосередньо на сайті або телефонуйте за контактним номером. Гарантуємо високу якість товару та доступні ціни. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Поставки здійснюються як по Україні, так і закордон.
 

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

Знайте кращого українського виробникаполіпропіленової упаковки в обличчя!   Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажі різних видів упаковок з полімерних плівок: ❁ упаковки для квітів та подарунків (прозора, з малюнками), ❁ упаковка для харчових продуктів, ❁ упаковка для промислових…
 
 
 

Сайт

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create