Плівка поліпропіленова

 
У цій рубриці представлена поліпропіленова плівка оптом. В наявності коекструдована та моно плівка.
Коекструдована плівка - прозора з термозварювальним шаром з двох сторін, активована з одного боку для нанесення флектопечаті. Товщина плівки - 20-40мікрон, ширина від 300 до1200мм. Підходить для пакування харчових продуктів, промислових виробів та інших товарів, для пакування яких потрібно застосування зварного єврошва.
Моно-плівка - високопрозора з підвищеним блиском, без термозварювальних шарів, активована з одного боку для нанесення флексодруку. Товщина плівки - 25-40 мікрон, ширина - 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 мм. (Можливі інші розміри на замовлення). Підходить для пакування різноманітних виробів, якщо при виготовлення пакетів не потрібно застосування зварного єврошва.
Перевагами такого типу пакування є:
- висока термостійкість;
- гнучкість;
-міцність.
 
 
 
Оформляйте замовлення безпосередньо на сайті або телефонуйте за контактним номером. Гарантуємо високу якість товару та доступні ціни. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Поставки здійснюються як по Україні, так і закордон.
 

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

Знайте кращого українського виробникаполіпропіленової упаковки в обличчя!   Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажі різних видів упаковок з полімерних плівок: ❁ упаковки для квітів та подарунків (прозора, з малюнками), ❁ упаковка для харчових продуктів, ❁ упаковка для промислових…
 
 
 

Сайт

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create