Якісні полімерні пакувальні матеріали у ТОВ «Рута»

Якісні полімерні пакувальні матеріали у ТОВ «Рута»

ТОВ «Рута» – це провідна українська компанія, яка спеціалізується на продажі різних видів полімерних пакувальних матеріалів. Поліпропіленові плівки знайшли вже широке застосовування не лише у харчовій, але й у промисловій галузі. Їх використовують для упаковки товарів харчової, тютюнової, парфумерної, легкої та целюлозно-паперової промисловості, для виробництва рукавів для запікання, навіть для виготовлення біжутерії та новорічних прикрас. Також така плівка – незамінний матеріал для пакування сипучої продукції на фасувальних автоматах.

Поліпропіленова плівка має ряд переваг серед інших видів: висока термостійкість, гнучкість, міцність, вологостійкість тощо. До того ж матеріал, який використовується для виробництва плівки, є екологічно чистим. Поліпропіленова плівка не має запаху і смаку, не токсична. Дуже стійка до впливу жирів.

Замовити полімерні пакувальні матеріали можна на сайті інтернет-магазину. Обирайте ТОВ «Руту». У нас конкурентні, вигідні ціни. Ми співпрацюємо безпосередньо із виробниками.

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Про компанію

Знайте кращого українського виробникаполіпропіленової упаковки в обличчя!   Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажі різних видів упаковок з полімерних плівок: ❁ упаковки для квітів та подарунків (прозора, з малюнками), ❁ упаковка для харчових продуктів, ❁ упаковка для промислових…
 
 
 

Сайт

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок і флексодрук - ТОВ «Рута»

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create